A valószínűleg közismert tényre mai kiadásukban csodálkoznak rá a MediaWorks napilapjai, így a BAMA is. A kérdésről Agatics Roland, a Duna–Tisza közi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. ügyvezetője beszél, A cikkekben kereszthivatkozás található a Magyar Nemzet írására, amely tulajdonképpen azonos tartalommal, kevés újdonsággal jelent meg tegnap. Az egyetlen nóvum, hogy hazánk második legnagyobb hulladékgazdálkodási közszolgáltatójának ügyvezetője elmondja: jelenleg is dolgoznak egy jelentős infrastrukturális fejlesztésen, amelyeknek köszönhetően a jövőben az élelmiszer-hulladékot is szelektíven gyűjthetik a háztartások.