Prof. Dr. Orlóci László, az ELTE Fűvészkertjének igazgatója beszél egy remek, először ma publikált hangfelvételen a komposztálásról. Mint minden Orlóci nevéhez köthető tájékoztató, tudományos ismeretterjesztő anyag, rövidsége ellenére ez is nyugodtan nevezhető szenzációsnak. Igazán érdemes meghallgatni ezt a pár percet.
