Illegális hulladéklerakók, illegális autóbontók működtetői ellen emelt vádat a Zalaegerszegi Járási Ügyészség, tudósított a ZAOL tegnapi számában Arany Gábor. A szövevényes hálózatot három ember működtette, tájékoztatta a lapot a megyei főügyészség sajtószóvivője, dr. Pirger Csaba. A Zalaegerszegi Járási Ügyészség ezért veszélyes hulladékra elkövetett hulladékgazdálkodás rendjének megsértése bűntette miatt emelt vádat a három személy ellen.