Meglepő, új, talán egy kicsit bizarr módszerrel próbálkoznak a svédországi Malmőben, hogy ösztönözzék az embereket: használják az utcán a kukákat szemeteik eldobására. Valahányszor valaki beledobja a csomagját, a hulladékgyűjtők női nyögéseket hallatnak magukból. „Oohh, igen, ott!” , vagy: „Aaah, ez nagyon jó volt!” , esetleg: „Hmmm, legközelebb majd egy kicsit többet” – ilyen és ehhez hasonló mondatokkal jutalmazzák azokat, akik az utcai kukákba dobják a szemetet. A hírt az Euronews nyomán vette át a nyugat.hu. A szerkezetek működése az alábbi videón is nyomon követhető.