Zamárdiban égett a balatoni közszolgáltató kukásautója a hét végén – a járműben lévő hulladék kapott lángra, tudosított több napilap, így a 24.hu (szerző: Kolontár Krisztián). A siófoki hivatásos tűzoltók lyukat vágtak a jármű tetején, és azon keresztül oltották el a tüzet, majd kiürítették a szemétszállító tartályát, és az összepréselt hulladékban megszüntették a még izzó részeket. A kár tetemes, egyes tudosítások és az első becslések szerint állítólag közel negyvenmillió forint.
https://24.hu/belfold/2022/04/29/kigyulladt-egy-kukasauto-zamardiban/