A marcali, a keszthelyi, a zalakarosi, a nagykanizsai és a pacsai hivatásos tűzoltók oltják több vízsugárral a marcali hulladéklerakóban kialakult hatalmas tüzet. A lángok tegnapról mára virradó éjjel csaptak fel, amint erről a helyi hírmagazin is beszámolt, még az éjszaka. Az egységek munkáját két erőgép is segíti, amelyek a még nem égő hulladékot bontják meg, elvágva ezzel a tűz terjedésének útját. A legfrissebb hírek szerint a tüzet sikerült ugyan lokalizálni, de eloltani még nem.