Vajon ki viszi el a kiégett roncsautót a pécsi belvárosból? – teszi föl ma reggeli számában a kérdést szerkesztőségi cikkéban a PécsMa. A Búza térnél óriási lángokkal égett járműről a tűz időpontjában még videó is készült, ám a megsemmisült járgány most már napok óta ott szomorkodik az eset helyszínén. Úgy tűnik, nincs, aki elszállítsa vagy elszállíttassa (alapesetben a tulajdonos dolga volna). A lap kikéri a hatóságok állásfoglalását is. Szerencsére huladékszállítási közfeladatot ellátó cég, cégek nem kerülnek az újságírók (számonkérő) látóterébe.
