Kedves Kollégák!
Közelednek az ünnepek, ebből az alkalomból társaságunk készült egy kis meglepetéssel. ?
Valamennyi dolgozónk egy 20.000 forint értékű utalványt vehet át a saját telephelyén a terület adminisztrátoránál/vezetőjénél, megköszönve ezzel az egész éves kitartó és eredményes munkát! Az utalványt csak személyesen – egy aláírás ellenében lehet átvenni. Akik szabadságon vannak, vagy egyéb okok miatt nem vették fel a munkát, azok a munkába érkezésük napján tudják átvenni a borítékot.
Áldott, békés karácsonyi ünnepet és eredményes új esztendőt kívánunk!
A Dél-Kom Nonprofit Kft. Vezetősége

Hálás köszönet!?
Köszönjük! Áldott ünnepeket!
Viszont kívánok nyugalmas, szeretetteljes ünnepeket, békés, boldog új évet csapatunk vezetőinek és minden kollégámnak! 🙂
A Karácsony azt üzeni:
“Szeretni és szeretve lenni a legcsodálatosabb és legvarázslatosabb dolog a világon”