A hazai sajtó, mint évek óta rendesen, idén is rácsodálkozott arra, hogy vállalatunk és társvállalataink elszállították a hulladékot Karácsonykor is. A Kölcsey Televízióban például Éberhadt Gábor, az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Kft. ügyvezetője nyilatkozott.
A KaposvárMost a városi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. vezetőjét idézte ugyanezen tárgyban.