Idén is közlekedik a karácsonyfagyűjtő járat Pécsett. Január 6-a és 31-e között a megszokott hulladékszállítási napokon egy erre a célra rendszeresített gép gyűjti be a növényeket – tudósított a Pannon Televízió.
https://www.facebook.com/pannon.televizio/posts/4388197034617703