Új blogbejegyzésekkel, megújult tartalommal jelentkezik mától a tavaszinagytakaritas.hu. Az erdők hulladékmentesítését célzó programot az állami alapítású Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ Nkft. hirdette meg és működteti. Felhívásukhoz most csatlakozott a Mecsekerdő Zrt. is. Talán hírértékű lehetne, ha első közszolgáltatóként a Dél-Kom Nkft. is résztvenne a programban. A mecseki erdőkben keletkező és elszállítandó hulladékkal amúgy is cégcsoportunknak kell kezdenie valamit.
Képünk az oldalról Szakács Gergő énekes, zeneszerző, szövegírót mutatja, amint szorgalmasan gyűjti az erdei hulladékot.
