Hatalmas riadalmat keltett tegnap délelőtt egy pécsi tűzeset: a Verseny utcában csaptak fel a lángok. Egy faház és körülötte nagy mennyiségű szemét égett. Mint kiderült, a faház körül gyakorlatilag illegális veszélyes hulladéklerakó működött. A lángokat a pécsi hivatásos tűzoltók fékezték meg. Érdekesség, hogy a hír a napisajtóban (a Hírpress beszámolója nyomán) szinte mindenütt megjelent ma reggel, de a BAMA alig két mondatot szentelt az esetnek, és a PécsMa is inkább a múlt csütörtöki tűzzel foglalkozott – pár sort leszámítva néma maradt sz ügyben.