Mérsékelt visszahangot váltott ki a BIOKOM Nkft. közleménye a helyi sajtóban, amely arról számolt be, hogy megszűnt a technikai akadály, és így ismét leadható az elektronikai hulladék az Eperfás úti hulladékudvarban. A szolgáltatás lakosság által régóta várt és követelt (lásd: olvasói levél a BAMA oldalán) újraindítását ezúttal nagy csönd övezte. Mindössze az Új Dunántúli Napló hozott le egy minuszos hírt. A hírrel megeyező szövegű eredeti közlemény itt olvasható:
https://biokom.hu/archiv-elektronika-hulladek-leadasa-az-eperfas-uti-telephelyunkon-ujra-lehetseges/