Közleményben tudatta a Városháza, hogy csaknem félmilliárd forintnyi energiatámogatást nyújt Pécs az közszolgáltató cégek 1900 dolgozójának. Azt is tudatták, hogy a döntés ezzel kapcsolatban a közgyűlés legutóbbi, keddi ülésén született meg. A közlemény cégünket is nevesíti, és egyebek mellett a BAMA, a PécsMa, a Pécs Aktuál valamint a Pécsi Stop, Érdekesség, hogy egyik napilap sem fűzött kommentárt a közleményhez. Ugyanakkor beszédes, hogy a Pécsi Újság ingerküszöbét nem érte el a tájékoztató.