Egyre gyakoribb jelenség, hogy az éj leple alatt szeméthegyek születnek a szelektívhulladékgyűjtő-szigetek mellett. Az országszerte terjedő mozgalom székesfehérvári lenyomatáról írt elemző cikket a Fehér megyei napilap, az fmc.hu szerzője, Papp Brigitta tegnap este. Mint rögzítette: a Székesfehérvár különböző pontjain álló szelektívhulladékgyűjtő-szigetek környékén kezelhetetlen mennyiségű, gyakran nem a szelektív kukákba való szemét jelent meg. Nem ritkán reggelre teremtek ezek az illegálisan lerakott hulladékhegyek. A tényeken túl a Dél-Kom Sajtófigyelő olvasóinak figyelmébe ajánljuk a cikk mellékletét, a helyi közszolgáltató Mit hova tegyek? hulladékelhelyezési tanácsadóját. Szellemes.