Újabb lakos kapott bírságot illegális hulladék-elhelyezésért, miután a Miskolci Önkormányzati Rendészet munkatársai észlelték a térfigyelőkamera képén, ahogy az út szélén hagyja a szemetet – tudósít ma reggeli kiadásában a miskolci hírmagazin, a MiNap. A Vadássza az illegális szemetelőket a rendészet című cikk (Király Csaba írása) szerint több kritikus helyre, így a Lyukóvölgyi városrészre is telepítettek kamerákat, ahol korábban illegális hulladéklerakók alakultak ki.

https://minap.hu/cikk/vadassza-az-illegalis-szemeteloket-rendeszet