A Huszár Mátyás rakpart illegális hulladéklerakója égett Szegeden, jelenti jószerével az egész hazai sajtó. Értehtően a Csongrád-Csanád megyei és a szegedi lapok (köztük videóval a Délmagyar) tudósítottak a legnagyobb terjedelemben. A SzegeMa tudni véli, hogy a hulladékok zömét hajléktalanok horták össze.
