Országos sajtótéma lett a hódmezővásárhelyi temetőben kialakult illegális hulladéklerakó.

A helyzetről a Promenad24 számolt be tegnapi számában, a cikket mára több napilap is átvette.
https://promenad24.hu/2022/01/27/a-temetokeritesen-tul-landolt-a-sok-szemet-a-bibo-utcan/
A Szeged365 Napi prosztó(ság) című írása illusztrálására azt a kisfilmet is közzétette, ami bemutatja a sajnos, egyáltalán nem szokatlan jelenséget.