Új felületet nyitott a mavcsoport.hu internetes portál, amely a MÁV és a Volán-buszok utasainak kíván segítséget nyújtani az általuk észlelt illegális hulladéklerakók bejelentéséhez. A néhány kérdésből álló számítógépes ív elsősorban az állomások, megállóhelyek környékének szemétkupacait hivatott földeríteni, és fénykép feltötltése nélkül nem működik. Hogy azután a hulladéknak mi lesz a sorsa, s hogy azt ki szállítja el, lesz-e esetleg dolga vele cégcsoportunknak is a maga szolgáltatási területén, arról az új felületet bejelentő sajtóhírek közül egy sem tudosít.