A fenti címmel bőséges (szerkesztőségi cikként jegyzett) összeállítást közöl tegnapi számában a PécsMa. Az írás hivatkozik a BIOKOM Zöldjárat-közleményére, átkattintással vállalatunk hulladékudvarokról szóló internetes felületébe is bepillantást enged, sőt, hozzáférhetővé teszi az ugyancsak cégünk honlapján olvasható általános tájékoztatókat. Emellett megkérdeztek több pécsi önkormányzati képviselőt is arról, mt tapasztalnak a zöld- és a szelektív hulladék szállítását illetően választókerületükben. Siposné Bikali Éva, Ágoston Anrea és Sajgó György is a lakosság fegyelmezetlen gyűjtési gyakorlatára panaszkodott. Ágoston Andrea (képünkön) egy meglepő kijelentést is tett::
- Szeretném felhívni rá a lakosság figyelmet, hogy akinek a Biokommal van a háztartási szemétszállításról szóló szerződése, az ingyenesen kérhet szelektív, illetve zöld kukát – mondta a képviselő.
