A hazai életmódmagazin, a Player fölfigyelt a jelenségre, hogy bár a szelektív hulladékgyűjtés már Magyarországon is inkább rutin, mint érdekes újdonság, még mindig felvetődnek alapvető és technikai kérdések is. Ezekre igyekszik választ adni Féjja Zsolt cikke, amelynek nagy érdeme, hogy a közszolgáltatók által használt reklámanyagokat is forrásként használja. Az írás szól az elektronikai- és veszélyes hulladékokról, valamint a “nem egyértelmű cuccok” helyét is igyekszik egyértelműsíteni. A tegnap, késő este napvilágot látott, írott szöveget sok illusztráció, köztük egy videó teszi teljessé.