A volt szovjet laktanya egyik elhagyott épületének fölszintjén és a pincehelyiségekben kialakított, illegális hulladéklerakó szemete gyulladt lángra tegnap Kaposszekcsőn. A tűz a már fölújított épületekben élők, a Liget lakótelep közelsége miatt volt különösen veszélyes. A dombóvári hivatásos tűzoltók ugyan eloltották a lángokat, ám túlnyomásos ventilátorral jelenleg is szellőztetik a “létesítményt”. A mínuszos hírt a TEOL nyomány a MediaWorks valamennyi napilapja átvette ma reggel.