Különös, nemélő lény költözött a víz világnapján (március 22.) a pécsi Állatkertbe. Az installációt a cég a „Ne etesd a csatornaszörnyet!” című társadalmi szemléletformáló kampány részeként helyezte el az aulában, hogy ezzel nem megszokott módon irányítsa rá a látogatók figyelmét a szennyvízszolgáltatás felelős igénybevételére. Nem ritka ugyanis, hogy a települési szilárdhulladék nem a kukában, hanem a csatornában fejezi be pályafutását. A PécsMa tudósítása bő terjedelemben számol be a jelenségről.

https://www.pecsma.hu/hirzona/a-viz-vilagnapjan-nem-mindennapi-lako-koltozott-a-pecsi-allatkertbe/