Ugyan semmi köze a pécsi városvezetésnek a Tesco sétányán, a Budai vámnál kialakult illegális hulladéklerakóhoz, de a BAMA nem rest (nyilvánvalóan soha nem létezett) “olvasói levelet” szerkeszteni, amelyben az újságíró a milliós fizetésüket fölvevő városvezetőket szidja irónikus hangvételben. A cikk vörös farka ugyan tisztázza, hogy a cég dolga volna rendbe tenni a saját háza táját, de a városvezetők felflőssége ettől még egyértelmű, hisz, idézzük, akár maguk is jelezhetnék az adott vállalatnak, hogy tegye rendbe saját területét.
A hulladékszállítási közszolgáltatót illetve ügyvezetését az írás ezúttal elfelejti megemlíteni a gonosztevők között.