Elpusztult vöröshasú piráját (Pygocentrus nattereri) találtak Nagyváradon a Sebes-Körösben – közölte pénteken az Ebihoreanul.ro bihari hírportál, s hozza a hírt mai kiadásában a BAMA. Érdekesség, hogy a Dél-Amerikában őshonos édesvízi halfajta egy példányát két horgász lelte föl, akik a folyó városi partszakaszát igyekeztek megtisztítani a hulladéktól.