Képriportban és szerkesztőségi cikkben számolt be tegnap esti kiadásában a PécsMa arról, hogy a város utcáiról kilenc, kirívóan rossz állapotban lévő, kirívóan régóta ott veszteglő autót szállított el a közterület-felügyelet. A járműveket fél évig őrzik, utána értékesíteni próbálják. Ha nem sikerül, akkor szétbontják őket. A nem újrahasznosítható alkatrészek a hulladéklerakóban végzik. A járművek többségükben Opel és Ford gyártmányok.

https://www.pecsma.hu/hirzona/roncsokat-szallitottak-el-a-pecsi-kozteruletekrol/