A MediaWorks ezúttal Veszprém vármegyében folytatatta a Magyar Közúttal közös sorozatát, amely a hazai utak környékének hulladék-állapotát rögzíti. A sorozatot Dél-Kom Sajtófigyelő is nyomon követi. Veszprémben sem történik egyéb, mintsem folytatódik a szélmalomharc a megrögzött szemetelők ellen. Vannak, akik sajnos sportot űznek abból, hogy háztartási, netán ipari hulladékukat egyszerűen kidobják az út szélén. A VEOL ezúttal eltért kicsit a vármegyei hírportálok gyakorlatától, és terjedelmesebb képziportot is közölt. A hulladékokat Juhász-Léhi István kapta lencsevégre. A képeken egyben az első hó is feltűnik – bárha a természet szépségei is teljes pompájukban lennének láthatók, s nem hulladék által takarva.
