Németország, Ausztria és Szlovákia után negyedik állomásához érkezett a Kunst am Strom című, nagyszabású nemzetközi kiállítás. A Duna-menti országok művészetét bemutató anyag Magyarországon a Pécsi Galériában látható április 10-ig. Képzőművészek és írók keresik a válaszokat korunk legégetőbb kérdéseire a klímakatasztrófától a világjárványon át egészen a mindent elborító hulladékig. A hulladékról ugyan nem szól Zs.J. (Zsigmond József) tudosítása a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain, de mégis ez az egyik központi téma. Érdemes megtekinteni a tárlatot.