Pályázatot írt ki a Játéksziget a gyerekek számára. A pályázati ablak november 18-áig lesz nyitva, célja: felhívni a figyelmet a kommunális hulladék mennyiségének csökkentésére. A kiírók fotókat és/vagy rajzokat várnak, a részletes feltételeket az utóbbi napokban több hazai sajtótermék is ismertette. A Dél-Kom Sajtófigyelő a Dont’t waste it szerkesztőségi összefoglalóját ajánlja Olvasói szíves fiyelmébe, amely teljes terjedelmében hozza mai számában a felhívást, és ismerteti a határidőket is.