A fővárosi koalíció oszlopos tagja, Zugló polgármestere, Horváth Csaba a Ripost hasábjain ma reggel megjelent összefoglaló szerint beismerte: hiba volt leszerelni a főváros közterületeiről háromezer nyilvános szemetest. A Metropol a nyilatkozat kapcsán emlékeztet: a Kétfarkú Kutyapárt „gerillakukákkal” tiltakozik az utcákon halmozódó hulladék ellen: Tétényben, Budafokon és Újbudán szereltek fel szelektív szemétgyűjtőket, amelyeket az FKF helyett a helyi lakosság ürít.