A ClimeNews – Hírportál adott eseményelőzetest a Helyzetből Előnyt Üzleti Találkozóról, amelyre holnap kerül sor Pécsett. A találkozó olyan égető kérdéseket vesz górcső alá, mint az emelkedő energiaköltségek kezelése, a termelési hatékonyság növelése és megfelelés az egyre sürgetőbb fenntarthatósági követelményeknek – utóbbin belül az egyik legfontosabb téma a hulladékcsökkentés.
Szakértő előadóink a legtöbb fórummal ellentétben konkrét gyakorlati megoldásokat kínálnak, amelyekkel azonnali eredményeket érhetnek el – foglalta össze Pallang Zsuzsanna, a Ne Bántsd az Erdőt Egyesület (NBAE) elnöke a rendezvény célját.
Érdekesség, hogy az NBAE úgy került a szervezők közé, hogy a konferencia az első karbonsemleges rendezvény Pécs életében. Az eseményre ide kattintva lehet jelentkezni. Ugyanott a részletes program is olvasható.