A Biokom Mobilitási Központ közleményére hivatkozva a tegnapi napon szinte valamennyi helyi hírportál közölte, amikor 11 óra tájban helyreállt a pécsi buszközlekedés. A téli útviszonyok miatt ugyanis kedden reggel több buszjáratot is lerövidített útvonalon kellett üzemeltetni.