Tarnazsadány határában hegyekben áll a hulladék – vette észre az Egri ügyek, és lett országos sajtóhír a folyton növekedő, óriási szemétkupacból a hét végén. A hevesi falu határát egyesek szeméttelepnek nézik és odahordanak mindent, amit csak tudnak. A helyiek szerint a szomszéd településekről is visznek oda szemetet. Az önkormányzat már körbe kerítette a területet és próbálják megóvni a környezetet, de ahogy egy szemétkupacot felszámolnak, hamarosan újabb jelenik meg helyette. Az Agria TV a Tények tudósítását vette át .a valóban elképesztő állapotokról.