Feltűnő, hogy hulladék-ügyben milyen sok tűzről szóló hírnek kell helyet adjon a Dél-Kom Sajtófigyelő az utóbbi napokban. Valamennyi hírportál, így a kelet-magyarországi HAON is hírt adott arról, hogy ma reggel nyolc járművel közel harminc emberrel igyekeznek megfékezni a lángokat a tűzoltók Nyíregyháza határában, ahol hajnalban lobbant be egy egyébként legális hulladéklerakó. A cikkhez videó-beszámoló is tartozik. A fotográfiát és a mozgóképet is Dodó Ferenc készítette.
