A Mindennek a teteje mai adásában a főpolgármestert kérdezték az újságírók Budapest néhány sürgető problémájáról. Karácsony Gergely szerint kemény helyzet volt, amikor hajnalban ott állt háromszáz dühös kukás előtt, akik nem azt a fondorlatos nyelvet beszélték, mint amit ők az interjúban, hanem annál sokkal őszintébbet. Hozzá odament valaki, aki elmondta, hogy minden műszak után evett egy túrós csuszát pörccel, de már csak egy briósra van pénze. Karácsony szerint partnerként kezelték a kukásokat. Szerinte egyébként az októberi megállapodással nincs elrendezve a helyzet. Ő azon a hajnalon élte meg az elmúlt három év legnagyobb válságát.
Az interjút a 24.hu kivonatolta, teljes beszélgetés pedig a képre kattintva tekinthető meg.
