A Barcsi Hírek számolt be az ünnepek alatt arról, hogy 30 ezer tonna illegális hulladékot szállított el a Biokom Kft. a Baranya Megyei Kormányhivatal megbízásából a Tisztísuk meg az országot jelmondattal hirdetett kormányprogram keretében. A képes tudósítás részleteiről, a munkálatok helyszíneiről ide kattintva olvashatnak el többet. Fénykép nélkül a Pécsi Stop is hozta a Biokom vonatkozó közleményét.
Frissítés!
A hírt bőséges adatsorral egészítette ki a Pécs Aktuál.