Az Új Harkányi Hírek rövid anyagában közli, hogy április elsejétől vállalatunk átáll a nyári szállítási rendre, így április első hetétől október elsejéig hetente kétszer visszük el a vároisból a szemetet. A szerkesztőség által jegyzett hír, a laptól már megszokottan, nem nélkülözheti az alattomos oldalvágást, idézzük: “Nem mintha télen kevesebb szemetet termelne egy háztartás, de az évek óta fennálló és számos módon magyarázott rendszer nyári szemétszállítási rendje április 1. és szeptember 30. között heti két alkalmat jelent.”
A tegnapi napon, koraeste közzétett anyag a Facebookon kommentár nélkül maradt, ma reggelig 15 like-ot kapott.