A pécsi György-telep áldatlan állapotáról írt riportot a Pécsi Újság hasábjain Pucz Péter. Az írást szokatlan módon a BAMA egy az egyben átvette.
- Egyes porták előtt olyan érzése lehet a „kirándulónak”, mintha egy-egy kihelyezett kisebb szeméttelep lenne a környéken – írja az újdondász.
A cikk nem lép túl a helyzetfelmérésen, nem keres felelősöket és nem hozza hírbe a közszolgáltatót sem. A riporthoz a BAMA Facebook-oldalán nem érkezett hozzászólás.