Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Győr – össztűz a hulladékgazdálkodásra | Dél-kom Intranet


A Győr-Moson-Sopron megyei politikusok tengeri kígyó hosszúságú vitája, néhol sárdobálása követhető nyomon Sudár Ágnes jóvoltából, az ÚjSzó tegnapi számában. A szóváltás kereszttüzében a győri hulladékgazdálkodás áll. A személyeskedéstől sem mentes pörpatvar a megyei közgyűlés elnökének, Németh Zoltánnak Vasárnapi Facebook-posztjával kezdődött, ami annál meglepőbb, mert korábban ő vezette az önkormányzati társulást: „Magyarország legjobban finanszírozott közszolgáltatója (GYHG Kft.) és az egykoron szakmai alapon működő Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulási Tanács mára olyan szinten tönkretette a hulladékgazdálkodási rendszert, hogy alapszinten sem képes megfelelni a kor követelményeinek. A sok vitatható mértékű kiadás nemhogy eredményt nem hozott, de inkább visszafejlődés tapasztalható. Ugyanakkor látható, hogy pár ember hirtelen gazdagodni kezdett. Remélem, a rendőrség alapos munkát végez.” A vitába bekapcsolódott Dézsi Csaba András győri polgármester, megtalálta a hulladékügy Borsi Róbertet (Fidesz) és a Jenei Ferencet, továbbá Jancsó Zitát és Alföldy Alexandert, az országos politika szempontjából kevéssé ismert arcokat. Akinek ideje és főleg türelme van, elolvashatja a teljes szóváltást itt:

https://ujszo.com/gyor/kifolyik-a-szemet-a-politikusok-facebook-oldalain?utm_source=website&utm_campaign=legfrissebb_cikkek