Legendás, nagyon kedves néhai kollégánkat, Genczler Istvánt is viszontláthatjuk azon az archív felvételen, amelyet tegnap osztott meg az egykori Pécs TV archívumából a Csorba Győző Könyvtár. A Kószó Emőke (jogügyi előadó) és Genczler István (gazdasági igazgató) részvételével, Dér Ágnes moderálásával képernyőre került, szűk félórás fórumot Fekecs József rendezte. A hulladékszállítási díjhátralék volt a fő téma, de emellett további, érdekes kérdések is szóba kerültek. A több mint húsz éves, eredetileg 2021. október 29-én leadott műsor felelős szerkesztője Roszprim Nándor volt.