Kedves Munkatársak!
A PTE Zöld Egyetem Program szervezői 2022. április 22-én a Föld Napja alkalmából fotópályázatot hirdettek meg Öltözz zöldbe! címmel, mely felhívásra Társaságunk is küldött be fotókat. A szervezők egy emléklappal köszönték meg nekünk a játékban való részvételt. A beérkezett művekből való képes összeállítást – ahol mi is ott vagyunk – és a nyertesek névsorát a https://zoldegyetem.pte.hu/hu/galeria/fold_napja_2022_oltozz_zoldbe_vagy_oltoztesd_zoldbe_kornyezeted linkre kattintva tekinthetitek meg.
