Kedves Munkatársak!
Tájékoztatlak Titeket, hogy 2022. augusztus 12-én megrendezésre került Nagyatádon az eXtremeMan verseny, melyen kollégánk Kis-Kovács István is indult. A verseny a gyékényesi tónál indult, ahol 3,8 km-es távot kellett leúszni, majd 180 km kerékpározással folytatódott a Somogyi-dombság területén hideg, zivataros időben, végül pedig Nagyatád városában zárult egy maraton futással. A versenyt kollégánk megállás nélkül és szintidőn belül teljesítette.
Szívből Gratulálunk Isti!




Gratulálok!!!
GRATULÁLUNK?
Gratulálok!Szép volt!
Itt is szeretettel gratulálok! 🙂