A PécsMa adta hírül tegnapi számában, hogy időszakos támogatást tervez nyújtani Pécs önkormányzata a Tettye Forrásház Zrt., a Pétáv Kft. és a Tüke Busz Zrt. munkatársainak. Az ezzel kapcsolatos döntések a következő hetekben születhetnek meg. A Biokom és a Dél-Kom dolgozóit illetően ez a megállapodás már megszületett. (A cikk szerzője Nimmerfroh Ferenc, a lap főszerkesztője.)
Frissítünk!
A PécsAktuál ugyancsak beszámol a hírről, és tudni véli, hogy a 2023-as bértárgyalások az azokhoz elengedhetetlen kormányzati döntések miatt akár jövő év márciusáig is eltarthatnak, ezért a városvezetés tervei szerint 2023 első hónapjaiban is segítené a cégek munkatársait.
A Hírstart és a Hírnavigátor is a PécsAktuál cikkét szemlézi ma reggeli kiadásában.