Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Elszállította a buszvárót a Biokom | Dél-kom Intranet


Országos sajtóügy lett a Magyar Kétfarkú Kutyapárt passzivistái által fölállított Ágoston téri buszváró ügyéből. Pontosabban abból, hogy a városveztés a Biokommal eltávolíttatta a várót.

A lépésre reagálva a párt közleményt tett közzé, amelyet teljes terjedelméban közöl jónéhány napilap tegnapi kiadása, így a Telex is. Mint hangsúlyozzák, több helyszínen (Szombathely, Hódmezővásárhely, Orfű, Budapest stb.) helyeztek már el országszerte megfelelő műszaki állapotú buszmegállót, és újítottak fel meglévőket, és eddig Felcsúton kívül csak Pécsen nem látta azt jó szívvel a lakossági igény ellenére a városvezetés.

https://telex.hu/belfold/2022/01/22/a-pecsi-onkormanyzat-nem-uzenget-tovabb-elszallittatta-a-ketfarkuak-szines-buszmegallojat

Szombatra Pécset is beborította a hó, de az önkormányzat városüzemeltetési társasága, a Biokom nem azt takarította el az Ágoston téren, hanem azt a buszvárót, amit a Magyar Kétfarkú Kutya Párt aktivistái még decemberben húztak fel – így a Hírklikk.

https://hirklikk.hu/kozelet/eltavolitottak-az-mkkp-altal-epitett-pecsi-buszvarot/392748/

A Szabad Pécs Babos Attila tollából különösen hosszú helyzetelemzést adott.

https://szabadpecs.hu/2022/01/kutyaidoben-szombaton-delelott-szallitotta-el-a-biokom-az-agoston-terrol-a-ketfarkus-buszvarot/?fbclid=IwAR10EmLQXiLHGQKVGam8boauPodxe9U5b5GgvsWQE92KD86FoDJhhB2on68

A tárgyban a hvg tudósítását érdemes talán elolvasni még.

https://hvg.hu/itthon/20220123_Elszallitottak_a_pecsi_kutyapartos_buszvarot