Név említése nélkül, “a közterületek tisztaságáért felelős városi cég”-ként szidja társaságunkat az Új Dunántúli Napló Postabontás rovatában V.J. Az olvasó azt kifogásolja, hogy magányosan az épületek tövébe dobva, jobb esetben a kiszögellésekhez támasztva, vagy zöld tűruhájukat vesztetten, csupaszon, kupacokba halmozva állnak a karácsonyfák, január második felében is. A BAMA kommentár nélkül veszi át az ÚDN-ben megjelent olvasói levelet.
https://www.bama.hu/helyi-ertek/2022/01/szallitasra-varnak-a-fenyofak-hivja-fel-a-figyelmet-olvasonk