Egyelőre nem fogadta el a cégvezetés ajánlatát a szemétszállítók delegációja Pécsett, tudósított tegnapi lapszámában késő délután a PécsMa. A munkavállalók háromfős delegációjával folytatott tárgyalások eredménytelenségét Péterffy Attila polgármester jelentette be közleményében, amelyet a lap teljes terjedelmében hozott szerkesztőségi cikkben. A Pécsi Stop a polgármester e tárgyban írott Facabook-bejegyzését is közli. Kivételesen a Pécs Aktuál is nagyjából tárgyszerű beszámolót ad közre.
Az egyeztetések ma folytatódnak.

