A település önkormányzatának udvarán fogadják a használaton kívüli, elromlott, és így a háztartásokban csak a helyet foglaló elektronikai hulladékot két napon át a jövő hónap elején. .A BAMA tudósításából (szerző: W.K.) nem derül ki, hogy melyik céggel szövetkezett a helyhatóság. Tudunk annyit, hogy a szervező az óvoda, és az akcióért pedig támogatás jár, amelyből eddig virágokat vásároltak.