Az illegálisan lerakott hulladék felszámolásának fontosságát hangsúlyozta az innovációs és technológiai miniszter a Tavaszi nagytakarítás – Takarítsuk ki együtt a természetet! elnevezésű akció kezdőnapján, tegnap, Budapesten. Palkovics László beszédét valamannyi központi napilap illetve gyakorlatilag az összes kormányközeli sajtótermék közölte részben, vagy teljes terjedelmében, tegnap esti vagy ma reggeli kiadásában. A Don’t waste it, a hazai hulladékmagazin az MTI által kiadőtt, részletes beszámolóban Révész Máriuszt, az aktív Magyarországért felelős kormánybiztost és öbb, a rendezvény megnyitóján jelenlévő szakembert is idézte.
https://dontwasteit.hu/2022/03/21/szeretnenk-felszamolni-az-illegalisan-lerakott-hulladekot/