A legtöbben a friss, tiszta levegőért kirándulnak az erdőben, de vannak, akik csakis azért, hogy eltüntessék a szemetüket. Közvállalatok, intézmények és civilek küzdenek azért, hogy tisztább legyen a környezetünk. Sokan tesznek is érte, gyűjtik a hulladékot, felszámolják az illegális szeméttelepeket. A Pannon TV tegnap esti híradója az önkormányzatok bevonásával rendszerszintű megoldást sürgetett. A riport 16 perc 16 másodpercnél kezdődik.