Egészségnapot szervez május 14-én, szombaton a pécsi önkormányzat a Kossuth téren, ahol Társaságunk is bemutatkozik a Biokommal közösen. Több kollégánk is kint lesz a helyszínen, akik számos érdekességgel készülnek. A gyermekek játékos feladatokon keresztül tanulhatnak a környezettudatosságról, de a felnőttek is sok hasznos tudnivalóval gazdagodhatnak ebben a témában.
Természetesen nemcsak cégcsoportunk képviselteti magát az eseményen, bemutatkozik több önkormányzati cég, lesznek ingyenes szűrések, ételkóstolók, izgalmas beszélgetések. A részletes programot a lenti plakáton látjátok.
Érdemes lehet tehát ezt a napot az egészség és a környezettudatosság jegyében eltölteni, és kilátogatni szombaton a Kossuth térre akár családdal, ismerősökkel együtt.
Mindenkit várunk szeretettel!

